Rada Gminy

Zdjęcie
HALINA KOŁODZIEJEK - Przewodnicząca Rady Gminy


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
JAN WENT - V-ce Przewodniczący Rady Gminy


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
ZOFIA JANIK - V-ce Przewodnicząca Rady Gminy


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
JAN KOŚCIŃSKI


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
MARIAN GAŁĄZKIEWICZ


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
SŁAWOMIR GROSS


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
ADAM KOCIOŁ


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
JADWIGA BIŃCZYK


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
MAREK MATUS


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
 ADAM PIENIAK


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
 TADEUSZ RUJNER


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
 ZBIGNIEW SZYMANEK


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
 STANISŁAW CHMAL


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
WALDEMAR DOMACHOWSKI


-----------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcie
JAN KALINOWSKI


-----------------------------------------------------------------------------------------


Skałdy komisji

1. KOMISJA  REWIZYJNA
 Skład:
  1.Marian Gałązkiewicz - przewodniczący komisji
  2.Jadwiga Bińczyk - członek komisji
  3. Jan Kalinowski - członek komisji
 
2. KOMISJA SPRAW SPOŁECZNO - GOSPODARCZYCH
 Skład:
  1. Adam Kocioł - przewodniczący komisji
  2. Waldemar Domachowski- członek komisji
  3. Tadeusz Rujner- członek komisji
  4. Stanisław Chmal - członek komisji
  5. Zbigniew Szymanek - członek komisji
  6. Adam Pieniak - członek komisji
 
3. KOMISJA ZDROWIA, OŚWIATY I SPORTU 
 Skład:
  1. Marek Matus - przewodniczący komisji
  2. Zofia Janik - członek komisji
  3. Sławomir Gross - członek komisji
  4. Jan Went - członek komisji
  5. Jan Kościński - członek komisji



metryczka


Wytworzył: Janusz Frąckiewicz (7 grudnia 2010)
Opublikował: Janusz Frąckiewicz (7 grudnia 2010, 12:31:01)

Ostatnia zmiana: Robert Dobek (11 maja 2020, 13:48:16)
Zmieniono: korekta

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 16423